Serdecznie witamy!

7 grudnia 2015 Blog 0 Comments

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej oraz skromnym blogu tematycznym. Będzie to miejsce, w którym regularnie umieszczać będziemy wszelkie informacje związane z takimi zagadnieniami jak: transport medyczny, zabezpieczenia medyczne imprez, karetki (ambulanse) w Polsce i na świecie oraz szeroko pojęte ratownictwo medyczne.

Załogę „Med Transportu” tworzą ludzie z doświadczeniem i pasją. Wśród nas są lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki ratunkowe oraz prawdziwi pasjonaci ratownictwa. Pomagamy naszym pacjentom bezpiecznie dotrzeć z miejsca na miejsce, niezależnie od tego, czy transport odbywa się w granicach jednego miasta, czy też wybiega poza terytorium Polski.

Pomysł na stworzenie bloga powstał w momencie, gdy coraz więcej zmian zaczęło zachodzić w obowiązujących przepisach prawa. Nasi klienci nierzadko mają wątpliwości związane z kwestiami dotyczącymi zagadnień, jakich dotyczy działalność „Med Transportu”. Zarówno kwestie transportu medycznego, jak i zabezpieczeń medycznych to w naszym kraju nadal źródło pytań i wątpliwości.

Mamy nadzieję, że uda nam się konsekwentnie tworzyć w tym miejscu źródło informacji i centrum porad, tak by nasi klienci oraz wszystkie osoby zainteresowane pogłębianiem swojej wiedzy mogły uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy serdecznie do działu kontakt!

 

 

Zespół „Med Transport”